Besedy jsou již v plném proudu

Od konce řijna jsem začal zase jezdit na základní školy a do dětských domovů s příběhem, který mě potkal jako dítě, abych ukázal dětem, že jejich sny jsou moc důležité. V letošním roce jsem musel začít s besedami dříve než minulé roky, abych stihl navštívit školy i dětské domovy ještě před odletem do Austrálie, kde se chci naplno věnovat tréninku a zajet pak v Africe co nejlepší čas na Ironman tratích (3.8km plavaní, 180 km kolo a 42 km běh).

Je to letos již čvrtý rok, kdy vyrážím v takovém množství na besedy. V tomto roce se také vracím do domovů, které jsem již v minulosti navštivil a přináším dětem nové zážitky ze závodů a také jim pouštím jejich fotky, jak krásně bojovaly na závodech triatlonové tour v roce 2013. Než odletím za klokany, tak mne ještě čeká kolem 30 besed. Díky podpoře společnosti TomTom ,která se mi stala partnerem na cestách za dětmi, mohu zase poznávat nové přiběhy a cesty dětí za jejich snem. Věřím, že teď už bude má cesta jasnější a při putování za lidskými příběhy a dětmi již nezabloudím.

Velkou pomocí je mi také Advokatní kancelář Abbot Legal, která vnáší do mého života systém a řád a podílí se na připravě besed a organizování. Všechny besedy v jakékoliv části české republiky jsou zdarma, jak pro školy tak pro dětské domovy.

Nedávno mi příšel z Bhutanu krásný dopis od mé kamaradky, která mi napsala, že není důležítá cesta, ale to co na té cestě zanecháme, tedy krom odpadků :-)

AKTUALITY

11.2.
2023
Přípravy na 14 ročník Slavata Triatlon Tour 2023 jsou v plném proudu!. Zazávodit si mohou i děti, které vlastní kolo nemají - postaráme se o ně a kola s helmou zapůjčíme. Během závodů se také…
1.5.
2022
Již toto úterý se rozjede 13 ročník Slavata triatlon tour a už se na Vás moc těšíme. Hromová parta 
9.6.
2021
Triatlonové závody pro děti v Otrokovicích a Lomnici nad Popelkou se budou realizovat a už se teď na Vás moc těšíme. 
7.5.
2020
Vzhledem k situaci, která nastala, a hlavně kvůli tomu, že jsme veškeré naše finance vložili do konkrétní a rychlé pomoci mezi děti a dětské domovy, jsem se rozhodl, že letošní krajská kola…
14.3.
2020
Stále vše připravujeme tak, abychom dokázali ihned zareagovat na…